Týden od 20.11. do 26.11.2019

St 20.11.
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
HATHA JÓGA
Lída (záskok: Denisa)
8:15 - 9:30
Batolátka 1-3 roky
info na www.aerobikdobris.cz
9:30 - 10:15
TRX- závěsný systém
Hedvika
9:30 - 10:25
Akrobatická gymnastika 6-14let
info na www.aerobikdobris.cz
14:00 - 14:55
Břišní tance 5-12 let
info na www.aerobikdobris.cz
15:00 - 15:55
Děti na startu 3-4 roky
info na www.aerobikdobris.cz
15:00 - 15:45
Balet a moder. tanec 5-11 let
info na www.aerobikdobris.cz
16:00 - 16:55
Děti na startu 4-6 let
info na www.aerobikdobris.cz
16:00 - 16:45
Dětský ae+ step ae 8-14 let
info na www.aerobikdobris.cz
17:00 - 17:55
Děti na startu 6-9 let
info na www.aerobikdobris.cz
17:00 - 17:55
TRX JÓGA
Lída
ZRUŠENO
18:10 - 19:15
BODY & MIND MIX
Ivana
posilování tai-chi, jóga
18:15 - 19:10
DANCE + STEP TEAM
Markéta
dospělí neveřejný trénink závodního oddílu
19:30 - 20:55
COMBI SPIN
Petra
spinning+ posilko
19:30 - 20:55
Obsazeno Nelze
Čt 21.11.
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
Batolátka 1-3 roky
info na www.aerobikdobris.cz
9:30 - 10:15
Závodní aerobik
info na www.aerobikdobris.cz
14:00 - 15:10
Dětská jóga 6-10 let
info na www.aerobikdobris.cz
15:00 - 15:55
Závodní aerobik
info na www.aerobikdobris.cz
15:15 - 16:25
Mini aerobik + step ae 5-8 let
info na www.aerobikdobris.cz
16:00 - 16:55
Závodní aerobik
info na www.aerobikdobris.cz
16:30 - 17:55
Fitness trénink 10-16 let
info na www.aerobikdobris.cz
17:00 - 17:55
PUMP BODY
Hedvika
18:00 - 18:55
volno: 7 + 5
TRX- závěsný systém
Míša
18:15 - 19:10
volno: 2 + 5
TBW- TOTAL BODY WORKOUT
Simča
19:15 - 20:40
volno: 20 + 5
JÓGA
Pavla (záskok: Maruška)
19:30 - 20:25
volno: 20 + 5
Obsazeno Nelze
Pá 22.11.
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
POWER JÓGA
Lída (záskok: Klára)
8:15 - 9:30
volno: 30 + 5
Batolátka 1-3 roky
info na www.aerobikdobris.cz
9:30 - 10:15
BODY-PILATES
Lenka
ZRUŠENO
17:00 - 17:55
Obsazeno Nelze
So 23.11.
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
Obsazeno Nelze
Ne 24.11.
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
HIIT- intrevalový tr.+ posilko
Kamila
18:30 - 19:25
volno: 30 + 5
DANCE + STEP TEAM
Markéta
dospělí neveřejný trénink závodního oddílu
19:30 - 20:55
Obsazeno Nelze
Po 25.11.
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
Gymnastika 6-11 let
info na www.aerobikdobris.cz
13:30 - 14:25
Závodní aerobik
info na www.aerobikdobris.cz
14:30 - 15:25
Závodní aerobik
info na www.aerobikdobris.cz
14:30 - 15:40
MTV Dance 9-14 let
info na www.aerobikdobris.cz
15:45 - 16:40
Závodní aerobik
info na www.aerobikdobris.cz
15:45 - 16:55
Závodní aerobik
info na www.aerobikdobris.cz
16:45 - 17:55
ZUMBA
Radka
18:00 - 18:55
volno: 40 + 0
DYNAMICKÁ JÓGA
Pavla (záskok: Klára)
18:15 - 19:25
volno: 20 + 5
FELDENKRAISOVA METODA
Ivana
19:00 - 19:55
volno: 30 + 0
COMBI SPIN
Petra
spinning+ posilko
19:30 - 20:55
obsazeno
Obsazeno Nelze
Út 26.11.
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
MAMINKY S KOČÁRKY
Klára
10:00 - 10:55
volno: 15 + 5
Hooping 7-12 let
info na www.aerobikdobris.cz
14:45 - 15:40
Závodní aerobik
info na www.aerobikdobris.cz
15:45 - 16:55
Závodní aerobik
info na www.aerobikdobris.cz
15:45 - 16:55
Závodní aerobik
info na www.aerobikdobris.cz
17:00 - 18:10
Zumba & Dance 9-14 let
info na www.aerobikdobris.cz
17:00 - 17:55
PROBLÉMOVÉ PARTIE
Martina
břicho+ hýždě
18:00 - 18:55
volno: 35 + 5
TRX- závěsný systém
Kamila
18:15 - 19:10
volno: 0 + 5
STEP-BODY
Hedvika
19:00 - 19:55
volno: 30 + 5
JIn jóga
Lída
ZRUŠENO
19:15 - 20:25
Obsazeno Nelze