Týden od 29.10. do 4.11.2020

Čt 29.10.
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
BODYSTYLING
Míša
ZRUŠENO
18:00 - 18:55
TRX jóga
Klára
ZRUŠENO
18:10 - 19:10
TRX- závěsný systém
Míša
ZRUŠENO
19:15 - 20:10
TBW- TOTAL BODY WORKOUT
Simča
ZRUŠENO
19:15 - 20:40
Obsazeno Nelze
Pá 30.10.
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
RANNÍ HATHA JÓGA
Lída
ZRUŠENO
8:15 - 9:10
BODY - PILATES
Lenka
ZRUŠENO
17:00 - 17:55
Obsazeno Nelze
So 31.10.
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
PUMP BODY
Hedvika
ZAVŘENO
9:00 - 10:10
Obsazeno Nelze
Ne 1.11.
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
HIIT- INTERVAL. TRÉNINK
Kamila
ZAVŘENO
18:30 - 19:25
DOSPĚLÍ DANCE
neveřejný trénink závodního oddílu
19:30 - 20:55
Obsazeno Nelze
Po 2.11.
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
ŠPAČKOHRÁTKY S MIMINKY 9-12
info na: www.aerobikdobris.cz
9:00 - 9:45
ŠPAČKOHRÁTKY S MIMINKY6-9
info na: www.aerobikdobris.cz
10:00 - 10:45
ŠPAČKOHRÁTKY S MIMINKY 3-6
info na: www.aerobikdobris.cz
11:00 - 11:45
GYMNASTIKA
info na: www.aerobikdobris.cz
13:30 - 14:25
ZAE TECHNIKA DĚTI
info na: www.aerobikdobris.cz
14:30 - 15:25
SPORTOVNÍ NEZAVOD.PŘÍPRAVKA.
info na: www.aerobikdobris.cz
14:30 - 15:25
ZAE BENJAMÍNCI
15:30 - 16:55
MTV DANCE
info na: www.aerobikdobris.cz
15:30 - 16:25
ZAE KADETI A JUNIOŘI STEP
info na: www.aerobikdobris.cz
16:30 - 17:55
ZUMBA & DANCE
info na: www.aerobikdobris.cz
17:00 - 17:55
ZUMBA
Radka
ZAVŘENO
18:00 - 18:55
DYNAMICKÁ JÓGA
Pavla
ZAVŘENO
18:15 - 19:10
FELDENKRAISOVA METODA
Ivana
pohybový aparát- páteř, klouby
19:00 - 19:55
SPINNING+STREČING
Milan
ZAVŘENO
19:30 - 20:25
FLIRT DANCE- kurz
Markéta
info na recepci
20:00 - 20:55
Obsazeno Nelze
Út 3.11.
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
MAMINKY S KOČÁRKY
Klára
9:30 - 10:25
volno: 15 + 5
MINI TANEČKY
info na: www.aerobikdobris.cz
14:30 - 15:25
ZAE TECHNIKA BENJAMÍNCI
info na: www.aerobikdobris.cz
15:30 - 16:40
ZAE DETI STEP
info na: www.aerobikdobris.cz
15:30 - 16:55
ZAE TECHNIKA KADET.+ JUNIOR.
info na: www.aerobikdobris.cz
16:45 - 17:55
TRX- závěsný systém
Kamila
ZAVŘENO
18:15 - 19:10
PUMP BODY
Hedvika
ZAVŘENO
18:30 - 19:40
JIN JÓGA
Lída
ZAVŘENO
19:30 - 20:55
Obsazeno Nelze
St 4.11.
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
JEMNÁ FLOW JÓGA
Klára
8:15 - 9:10
volno: 20 + 5
TRX- závěsný systém
Hedvika
S HLÍDÁNÍM DĚTÍ
9:30 - 10:25
volno: 10 + 5
BATOLÁTKA
info na: www.aerobikdobris.cz
9:30 - 10:15
AKROBATICKÁ GYMNASTIKA
info na: www.aerobikdobris.cz
14:00 - 14:55
SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKA NEZÁVODNÍ
info na: www.aerobikdobris.cz
14:00 - 14:55
DNS ŠKOLIČKA 3-4 ROKY
info na: www.aerobikdobris.cz
15:00 - 15:45
BŘIŠNÍ TANCE
info na: www.aerobikdobris.cz
15:00 - 15:55
DNS PŘEDŠKOLÁCI 4-6 LET
info na: www.aerobikdobris.cz
16:00 - 16:45
DNS ŠKOLÁCI
info na: www.aerobikdobris.cz
17:00 - 17:55
DĚTSKÝ AEROBIK+STEP AEROBIK
info na: www.aerobikdobris.cz
17:00 - 17:55
BODY & MIND MIX
Ivana
18:15 - 19:10
volno: 20 + 5
VINYASA JÓGA
Pavla
18:30 - 19:25
volno: 35 + 5
SPINNING
Milan
19:30 - 20:25
volno: 13 + 5
DOSPĚLÍ- step + dance
neveřejný tréninkzávodního oddílu
19:30 - 20:55
Obsazeno Nelze