Týden od 26.6. do 2.7.2019

St 26.6.
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
FITBOX
Jirka (Gino)
8:00 - 9:00
volno: 37 + 3
SPINNING
Jana
8:30 - 9:30
volno: 17 + 3
Cviko.cz
rezervace na www.cviko.cz
9:00 - 10:00
Cviko.cz
rezervace na www.cviko.cz
10:00 - 11:00
Cviko.cz
rezervace na www.cviko.cz
11:00 - 12:00
Děti 4-6 let
rezervace na www.sang.cz
15:30 - 16:30
Aerobik od 10 let
rezervace na www.sang.cz
16:30 - 17:30
Aerobik 7-9 let
rezervace na www.sang.cz
16:30 - 17:30
B-Star Dance
16:30 - 18:00
obsazeno
VENKOVNÍ BĚH
Martin H.
ukázkový trénink ZDARMA !!!
17:30 - 19:00
volno: 8 + 3
BOSU BALANTES
Veronika
17:30 - 18:30
volno: 7 + 3
SEBEOBRANA
Aleš
17:30 - 18:30
volno: 9 + 0
SPINNING
Jarda H.
18:00 - 19:00
volno: 19 + 3
ALPINNING
Tereza
18:00 - 19:00
volno: 4 + 3
GRAVITY
Martin D.
18:00 - 19:00
volno: 3 + 3
KRUHOVÝ TRÉNINK
Filip B.
18:30 - 19:30
volno: 36 + 3
PROBLÉMOVÉ PARTIE
Veronika
18:30 - 19:30
volno: 5 + 3
ALPINNING
Radka N.
19:00 - 20:00
volno: 2 + 3
TRX
Romana
19:15 - 20:15
volno: 4 + 3
FUNKČNÍ TRÉNINK
Marek
19:30 - 20:30
volno: 15 + 3
H.I.I.T.
Filip B.
19:30 - 20:30
volno: 14 + 3
Obsazeno Nelze
Čt 27.6.
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
SPINNING
Martin H.
7:00 - 8:00
volno: 19 + 3
Cvičení pro seniory
Veronika
8:30 - 9:30
volno: 16 + 3
DANCE4MOM
Lucie T.
lekce odpadá
9:30 - 10:30
PILATES
Jana
9:30 - 10:30
volno: 6 + 3
Aerobik 7-9 let
rezervace na www.sang.cz
15:30 - 16:30
Soukr. pronájem
16:00 - 17:00
obsazeno
Sportovní aerobik - závodníci
rezervace na www.sang.cz
16:30 - 18:00
Kruhový tr. od 8 let
Matěj
16:30 - 17:30
JUMPING pro děti
Kačka (záskok: Áda)
od 5 let
17:00 - 18:00
volno: 4 + 3
GRAVITY
Filip B.
17:00 - 18:00
volno: 0 + 2
Pevné břicho&zadek
Lucie Š.
17:30 - 18:30
volno: 14 + 2
ALPINNING
Janina
17:30 - 18:30
volno: 13 + 3
JUMPING
Kačka (záskok: Áda)
18:00 - 19:00
volno: 9 + 3
FITBOX
Jirka (Gino)
18:00 - 19:00
volno: 39 + 3
GRAVITY
Honza (záskok: Matěj)
18:00 - 19:00
volno: 5 + 2
Pevné břicho&zadek
Lucie Š.
18:30 - 19:30
volno: 8 + 2
ALPINNING
Tereza
18:30 - 19:30
volno: 10 + 3
GRAVITY
Honza (záskok: Matěj)
19:00 - 20:00
volno: 3 + 2
SPINNING
Kačka (záskok: Jarda H.)
19:00 - 20:00
volno: 19 + 3
Kruhový trénink
Filip B.
19:10 - 20:10
volno: 23 + 3
PILATES
Jana
19:35 - 20:35
volno: 3 + 3
Obsazeno Nelze
Pá 28.6.
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
FITBOX
Jirka (Gino)
8:00 - 9:00
volno: 39 + 3
SPINNING
Jana
8:30 - 9:30
volno: 17 + 3
GRAVITY
Honza (záskok: Matěj)
9:00 - 10:00
volno: 1 + 2
PILATES
Jana
9:40 - 10:40
volno: 15 + 3
Stolní tenis
14:30 - 15:30
obsazeno
Stolní tenis
15:30 - 16:30
obsazeno
Stolní tenis
16:30 - 17:00
obsazeno
GRAVID YOGA
Verča H.
17:00 - 18:00
volno: 16 + 3
ALPINNING
Adéla
17:30 - 18:30
volno: 15 + 3
KRUHOVÝ TRÉNIK
Matěj
18:00 - 19:00
volno: 39 + 3
FIT YOGA
Verča H.
18:00 - 19:00
volno: 15 + 3
FITBOX
Jirka (Gino)
19:00 - 20:00
volno: 39 + 3
Obsazeno Nelze
So 29.6.
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
SPINNING
Kačka (záskok: Zdeněk)
Lekce dnes není.SQP
9:00 - 10:00
Obsazeno Nelze
Ne 30.6.
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
TRX
Filip B.
17:00 - 18:00
volno: 7 + 3
FITBOX
Jirka (Gino)
17:00 - 18:00
volno: 38 + 3
ALPINNING
Radka N. (záskok: Andrea)
17:30 - 18:30
volno: 11 + 3
JUMPING
Áda
18:00 - 19:00
volno: 11 + 3
Kruhový trénink
Filip B.
18:10 - 19:10
volno: 24 + 3
BODYFORM
Andrea
18:30 - 19:30
volno: 9 + 3
ALPINNING
Radka N.
lekce odpadá
18:30 - 19:30
SPINNING
Jarda H.
19:10 - 20:10
volno: 19 + 3
YOGALATES
Nicole
19:30 - 20:30
volno: 14 + 3
Obsazeno Nelze
Po 1.7.
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
PILATES
Jana
9:30 - 10:30
volno: 16 + 3
GRAVITY
Matěj
17:00 - 18:00
volno: 5 + 2
TĚHULKY
Andrea
17:30 - 18:30
volno: 16 + 3
FITBOX
Jirka (Gino)
18:00 - 19:00
volno: 30 + 3
SPINNING
Bob
18:00 - 19:00
volno: 20 + 3
KRUHOVÝ TRÉNINK
Filip B.
18:00 - 19:00
volno: 4 + 3
ALPINNING
Tereza
18:30 - 19:30
volno: 7 + 3
PROBLÉMOVÉ PARTIE
Andrea
18:30 - 19:30
volno: 13 + 3
KRUHOVÝ TRÉNINK
Matěj
19:00 - 20:00
volno: 8 + 3
TABATA
Filip B.
19:00 - 20:00
volno: 17 + 3
JUMPING & BODYFORM
Áda
19:15 - 20:15
volno: 11 + 3
FIT YOGA
Verča H.
19:30 - 20:30
volno: 16 + 3
Obsazeno Nelze
Út 2.7.
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
SPINNING
Martin H.
7:00 - 8:00
volno: 20 + 3
FITBOX
Jirka (Gino)
10:00 - 11:00
volno: 30 + 3
Pevné břicho&Pevný zadek
Lucie Š. (záskok: Jana S.)
17:30 - 18:30
volno: 18 + 2
JUMPING
Kačka
17:30 - 18:30
volno: 12 + 3
ALPINNING
Janina
18:00 - 19:00
volno: 14 + 3
FITBOX
Ruda
18:00 - 19:00
volno: 25 + 3
BODYFORM
Jana S.
18:30 - 19:30
volno: 16 + 3
GRAVITY
Filip B.
18:30 - 19:30
volno: 3 + 2
ALPINNING
Tereza
19:00 - 20:00
volno: 11 + 3
KRUHOVÝ TRÉNINK
Matěj
19:00 - 20:00
volno: 29 + 3
TRX
Filip B.
19:30 - 20:30
volno: 5 + 3
POWER YOGA
Jana S.
19:30 - 20:30
volno: 16 + 3
Obsazeno Nelze