Týden od 29.9. do 5.10.2020

Út 29.9.
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
SPINNING
Martin H.
7:00 - 8:00
Cvičení pro seniory
Veronika
8:30 - 9:30
Cviko.cz
rezervace na www.cviko.cz
9:45 - 10:45
obsazeno
Cviko.cz
rezervace na www.cviko.cz
10:45 - 11:45
obsazeno
Cviko.cz
rezervace na www.cviko.cz
11:45 - 12:45
obsazeno
Parkour pro děti
rezervace na www.sang.cz !
15:00 - 16:00
obsazeno
Pohybovka 3-4
rezervace na www.sang.cz !
15:15 - 16:00
obsazeno
JUMPING pro děti
Violeta
od 5 let
16:00 - 17:00
volno: 9 + 3
Aerobik "PROFI"
rezervace na www.sang.cz !
16:00 - 17:30
obsazeno
Parkour pro děti
rezervace na www.sang.cz !
16:00 - 17:00
obsazeno
Parkour pro děti
rezervace na www.sang.cz !
17:00 - 18:00
obsazeno
Pevné břicho&zadek
Lucie Š.
17:30 - 18:30
volno: 0 + 3
JUMPING
Kačka
17:30 - 18:30
volno: 8 + 3
ALPINNING
David
18:00 - 19:00
volno: 7 + 3
FITBOX
Ruda (záskok: Gino)
18:00 - 19:00
volno: 16 + 3
Gravity Training System / GTS
Filip B.
18:00 - 19:00
volno: 1 + 2
BODYFORM
Jana S.
18:30 - 19:30
volno: 10 + 3
SPINNING
Martin H.
18:30 - 19:30
volno: 19 + 3
ALPINNING
David
19:00 - 20:00
volno: 8 + 3
TRX
Filip B.
19:10 - 20:10
volno: 17 + 3
POWER YOGA
Jana S.
19:30 - 20:30
volno: 15 + 3
Obsazeno Nelze
St 30.9.
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
FITBOX
Gino
8:00 - 9:00
volno: 20 + 3
SPINNING
Jana
8:30 - 9:30
volno: 19 + 3
Cviko.cz
rezervace na www.cviko.cz
9:00 - 10:00
obsazeno
Cviko.cz
rezervace na www.cviko.cz
10:00 - 11:00
obsazeno
Cviko.cz
rezervace na www.cviko.cz
11:00 - 12:00
obsazeno
Aerobik "SPORŤÁK"
rezervace na www.sang.cz !
15:30 - 16:30
obsazeno
B-Star Dance
https://bstardance. webnode.cz/
15:30 - 16:30
obsazeno
Aerobik "PROFI"
rezervace na www.sang.cz !
16:00 - 17:45
obsazeno
Aerobik "MASTER"
rezervace na www.sang.cz !
16:30 - 17:30
obsazeno
B-Star Dance
https://bstardance. webnode.cz/
16:30 - 18:00
obsazeno
Běžecký a kondiční trénink
Martin H.
17:30 - 19:00
volno: 10 + 3
ALPINNING
Alice
17:30 - 18:30
volno: 13 + 3
TRX
Romana
17:45 - 18:45
volno: 15 + 3
BOSU BALANTES
Veronika
18:00 - 19:00
volno: 1 + 3
SPINNING
Pavlína
18:00 - 19:00
volno: 18 + 3
ALPINNING
Tereza
18:30 - 19:30
volno: 0 + 1
GRAVITY
Matěj
18:30 - 19:30
volno: 2 + 2
KRUHOVÝ TRÉNINK
Filip B.
18:45 - 19:45
volno: 18 + 3
JUMPING
Violeta
19:10 - 20:10
volno: 8 + 3
POWER YOGA
Olina
19:30 - 20:30
volno: 16 + 3
Obsazeno Nelze
Čt 1.10.
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
SPINNING
Martin H.
7:00 - 8:00
volno: 18 + 3
Cvičení pro seniory
Veronika
8:30 - 9:30
volno: 16 + 3
PILATES
Jana
9:30 - 10:30
volno: 0 + 3
Pohybovka 5-7 let
rezervace na www.sang.cz !
15:30 - 16:30
obsazeno
Soukr. lekce
16:00 - 17:00
obsazeno
Kruhový tr. pro děti
rezervace na www.sang.cz !
16:00 - 17:00
obsazeno
Parkour pro děti
rezervace na www.sang.cz !
16:00 - 17:00
obsazeno
Aerobik 6-10 let
rezervace na www.sang.cz !
16:30 - 17:30
obsazeno
SPINNING
Jarda H.
17:00 - 18:00
volno: 18 + 3
Parkour pro děti
rezervace na www.sang.cz !
17:00 - 18:00
obsazeno
GRAVITY
Matěj
17:30 - 18:30
volno: 4 + 2
Pevné břicho&zadek
Lucie Š.
17:30 - 18:30
volno: 1 + 3
ALPINNING
Zbyšek (záskok: David )
18:00 - 19:00
volno: 13 + 3
JUMPING
Kačka
18:00 - 19:00
volno: 12 + 3
FITBOX
Gino
18:00 - 19:00
volno: 20 + 3
GRAVITY
Matěj
18:30 - 19:30
volno: 0 + 2
Pevné břicho&zadek
Lucie Š.
18:30 - 19:30
volno: 11 + 3
PILATES
Hanka
19:00 - 20:00
volno: 12 + 3
ALPINNING
David
19:00 - 20:00
volno: 4 + 3
SPINNING
Kačka
19:00 - 20:00
volno: 17 + 3
Obsazeno Nelze
Pá 2.10.
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
FITBOX
Gino
8:00 - 9:00
volno: 20 + 3
SPINNING
Jana
8:30 - 9:30
volno: 19 + 3
GRAVITY
Martin D.
9:00 - 10:00
volno: 2 + 2
PILATES
Jana
9:45 - 10:45
volno: 11 + 3
Stolní tenis
14:00 - 15:00
obsazeno
Zumba & Dance
rezervace na www.sang.cz !
15:00 - 16:00
obsazeno
Stolní tenis
15:00 - 16:00
obsazeno
Stolní tenis
16:00 - 17:00
obsazeno
FITBOX
Simona F.
17:00 - 18:00
volno: 20 + 3
POWER YOGA
Míša Š.
17:00 - 18:00
volno: 15 + 3
PROBLÉMOVÉ PARTIE
Ivana
18:00 - 19:00
volno: 16 + 3
KRUHOVÝ TRÉNINK
Matěj
18:00 - 19:00
volno: 20 + 3
Obsazeno Nelze
So 3.10.
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
SPINNING
Kačka
9:00 - 10:00
volno: 19 + 3
ALPINNING
Bára
10:00 - 11:00
volno: 14 + 3
Obsazeno Nelze
Ne 4.10.
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
GRAVITY
Filip B.
17:00 - 18:00
volno: 3 + 2
BODYFORM
Andrea
cvičení venku :-)
17:00 - 18:00
volno: 15 + 3
SPINNING
Pavlína
17:00 - 18:00
volno: 19 + 3
ALPINNING
Bára
17:30 - 18:30
volno: 15 + 3
KRUHOVÝ TRÉNINK
Filip B.
18:00 - 19:00
volno: 20 + 3
JUMPING
Áda
18:00 - 19:00
volno: 12 + 3
BODYFORM
Andrea
cvičení venku :-)
18:00 - 19:00
volno: 15 + 3
ALPINNING
Tereza
18:30 - 19:30
volno: 5 + 3
FITBOX
Gino
19:00 - 20:00
volno: 20 + 3
POWER YOGA
Míša Š.
19:00 - 20:00
volno: 16 + 3
SPINNING
Jarda H.
19:10 - 20:10
volno: 19 + 3
Obsazeno Nelze
Po 5.10.
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
Cvičení děti od 1,5let
Simona Z.
8:30 - 9:15
volno: 16 + 3
Gymnathlon.cz
rezervace www.gymnathlon.cz
9:00 - 10:00
obsazeno
PILATES
Jana
9:30 - 10:30
volno: 3 + 3
Gymnathlon.cz
rezervace www.gymnathlon.cz
10:00 - 11:00
obsazeno
Cviko.cz
rezervace na www.cviko.cz
11:00 - 12:00
obsazeno
Cviko.cz
rezervace na www.cviko.cz
12:00 - 13:00
obsazeno
Stolní tenis
14:00 - 15:00
obsazeno
Stolní tenis
15:00 - 16:00
obsazeno
B-Star Dance
https://bstardance. webnode.cz/
15:30 - 16:30
obsazeno
Aerobik "SPORŤÁK"
rezervace na www.sang.cz !
15:30 - 16:30
obsazeno
Stolní tenis
16:00 - 16:30
obsazeno
B-Star Dance
https://bstardance. webnode.cz/
16:30 - 18:00
obsazeno
Aerobik "PROFI"
rezervace na www.sang.cz !
16:30 - 18:00
obsazeno
Aerobik "MASTER"
rezervace na www.sang.cz !
16:30 - 17:30
obsazeno
BODYFORM
Lucie Š.
17:30 - 18:30
volno: 15 + 3
SPINNING
Bob
18:00 - 19:00
volno: 17 + 3
FITBOX
Denča
18:00 - 19:00
volno: 20 + 3
ALPINNING
Tereza
18:15 - 19:15
volno: 6 + 3
KRUHOVÝ TRÉNINK
Filip B.
18:15 - 19:15
volno: 10 + 2
BOSU CARDIO
Zbyšek
18:30 - 19:30
volno: 12 + 3
FLOWIN
Iveta
19:00 - 20:00
volno: 12 + 3
KRUHOVÝ TRÉNINK
Matěj
19:15 - 20:15
volno: 7 + 2
ALPINNING
Denča
19:15 - 20:15
volno: 13 + 3
FC Háje
Filip B.
19:30 - 20:30
obsazeno
FIT YOGA
Linda
19:35 - 20:35
volno: 16 + 3
Obsazeno Nelze