Provozní řád internetových rezervací

 1. Čipová karta – nyní pro každého
  Každý klient, který navštěvuje nebo se rozhodne navštěvovat H.E.A.T. Program a TRX musí mít registraci v našem fitness clubu v podobě čipové karty. Čipová karta nemusí být nabita vstupy či finanční hotovostí. Čipová karta vám bude vydána po složení vratné zálohy 100 Kč na recepci fitness clubu.
 2. Registrace v online systému
  Po obdržení čipové karty získáte přístup do online rezervačního systému, který naleznete na webu kynychova-fitness.cz. Přihlašovací údaje a způsob přihlášení získáte na recepci fitness clubu.
 3. Každý má svoje identifikační číslo
  Registrací čipové karty získáte přihlašovací jméno + heslo, které vám automaticky vygeneruje počítačový systém. Tyto údaje jsou nutné pro každé další přihlášení do rezervačního systému. Případně může být potřebné k registraci na recepci fitness clubu telefonicky či osobně (při zapomenutí či ztrátě čipové karty). Tyto údaje prosíme pečlivě uchovejte!
 4. Rezervace on-line nebo po předložení čipové karty na recepci fitness clubu
  Rezervace lekcí H.E.A.T. a TRX pak bude probíhat buď u vás na vašem PC, telefonicky na recepci fitness clubu po sdělení hesla personálu či po předložení čipové karty na recepci fitness clubu.
 5. Zrušení lekce je nutné 6 hodin dopředu
  Vaši rezervaci je nutné zrušit 6 hodin dopředu. Pokud tak neučiníte, je vám lekce účtována v plné výši. Majitelům permanentek či finančních depozitů bude částka automaticky odečtena z karty. Klientům, kteří platí jednorázové vstupy, bude částka naúčtována na jejich čipovou kartu a je nutné ji při příští návštěvě uhradit. Pokud tak klient neučiní, nebude mu umožněn vstup na další lekci.
 6. Rezervační řád
  Od 1. 2. 2014 najdete na kynychova-fitness.cz rezervační řád. Přihlášením a registrací do on-line systému souhlasíte s podmínkami rezervačního řádu. Proto si prosíme rezervační řád, který bude i k náhledu na recepci fitness clubu, pečlivě přečtěte, aby nedocházelo k nedorozuměním.
 7. MultiSport benefit
  Majitelé MultiSport benefit karet mohou dále čerpat své výhody, ale je nutné, aby rovněž měli čipovou karty, pro registraci do našeho systému. A dále prosíme, aby akceptovali podmínky rezervačního řádu – nezrušíte-li svoji lekci včas a nedostavíte se, bude vám lekce v plné výši účtována na účet vaší čipové karty.
 8. Veškeré další informace a přístup do rezervačního systému najdete na www.kynychova-fitness.cz nebo na recepci fitness clubu na tel. 723 80 70 40.