Ekonomický, řídicí a rezervační systém pro sportovní a relaxační centra

R2S - modul rezervacíSamostatně licencované moduly R2S slouží k vytváření rezervací na recepci nebo přímo klientem přes webové rozhraní. Umí vytvářet jak jednoduché rezervace – blokovat atrakci na určitý čas, tak vytvářet vypisované (vícečetné) rezervace do takzvaných rezervačních akcí.

Jednoduché rezervace

Příkladem je rezervace na tenisový kurt. Klient si zarezervuje – obsadí celou hodinu.

Rezervace do vypsané akce

Příkladem je rezervace zákazníka do určité hodiny aerobicu s danou kapacitou tělocvičny. Ta se postupně obsazuje dalšími rezervacemi. R2S umí evidovat i náhradníky do vypsaných rezervací.

Systém R2S umožňuje vytvářet i opakované rezervace – jedním zadáním lze rezervovat atrakci pro předem daný počet opakování, případně počet opakování vymezit časově Histogram obsazenosti(např. jednou týdně do konce roku).

Ukázkovou instalaci webových rezervací si můžete vyzkoušet na adrese ► https://www.r2s.cz/r2sweb. Zde se můžete zcela nezávazně zaregistrovat (musíte ovšem udat pravdivou emailovou adresu – registrace se potvrzuje přes mail) a vyzkoušet si různé rezervace.

Jakmile rezervovaný klient přijde do centra, obsluha jednoduchým úkonem naúčtuje rezervaci a ta se případně převede na akci na řízeném objektu (například se v danou dobu se rozsvítí světla na kurtu).

K dispozici je také funkce automatického účtování rezervací, která  je zejména pro bezobslužná centra jako stvořená.

Pro rychlý přehled o obsazenosti rezervačních hodin slouží názorné histogramy vytíženosti rezervací.