Ekonomický, řídicí a rezervační systém pro sportovní a relaxační centra

Právě vyšla nová verze systému R2S, která opět obsahuje několik zajímavých novinek. V nastavení klientských předplatných přibyla možnost omezit čerpání jednotek pro každou z definovaných prodejních kategorií a prodejní položku. To umožňuje vytváření předplatných balíčků namixovaných z jednotlivých položek a kategorií v různém množství! Verze 4.5.0 nově přináší také klientský informační systém R2SClient a mnoho dalšího.

Úplný seznam změn ve verzi 4.5.0, rel. 4500:

  1. Do balíků programů R2S byl doplněn klientský informační systém R2SClient.
  2. V souvislosti s předchozím bodem byla doplněna kategorie „Klientský panel“ v možnostech nastavení programu R2S, kde jsou nastavení pro program R2SClient.
  3. Do definice klientského předplatného byla doplněna možnost omezit čerpání jednotek pro každou z definovaných prodejních kategorií a prodejní položku. To umožní vytváření předplatných balíčků namixovaných z jednotlivých položek a kategorií v různém množství.
  4. Byla doplněna možnost upravovat poznámky u klientských účtů.
  5. Do poznámky ke klientskému účtu je nyní možno vložit obrázek a to buď přímo z kamery, nebo načtením ze souboru.
  6. V detailu klientského účtu, ve výpisu depozit, jsou nyní nově jen čerpání z depozit, nikoliv čerpání klientských předplatných. Ta jsou logicky na vlastní záložce jako dříve.
  7. Klávesa Delete v rezervacích nyní pro vybrané rezervace do vypisované události odstraní tuto rezervaci (rezervace) místo odstranění vlastní vypisované události.
  8. Upraven vložený manifest aplikace pro spouštění pod uživatelem s nižšími právy.
  9. Procedura pro výpočet ceny prodávané položky byla portována z klientské části kódu na server.
  10. Opravena chyba v algoritmu pro určování státních svátků v roce 2013.