Ekonomický, řídicí a rezervační systém pro sportovní a relaxační centra

V rychlém sledu po předchozí verzi uvolňujeme další vylepšení R2S. Propracovali jsme dále agendu instruktorů o jejich odměňování. Koncipovali jsme ho maximálně variabilně tak, aby vyhovělo všem provozovatelům. Za zmínku stojí též možnost nově definovat procentní bonus pro složená depozita.
Více v popisu verzi:

8.4.0, rel. 8400 – 13.11.2018

  1. Nově byla doplněna agenda odměn instruktorůNastavení – Odměny instruktorů je možné definovat seznam odměn instruktorů a jednotlivé pak nastavovat u rezervačních událostí. Odměnu instruktora lze počítat jednak jako absolutní částku za rezervační událost, jednak jako poměrnou (procentuální) část z tržeb účastníků rezervační události. U každého druhu odměny lze definovat až 6 různých odměn různých typů a složit tak celkovou odměnu lektorovi. Vypočtenou dílčí odměnu lze omezit na určitý počet platících účastníků. (84001102)
  2. Sestavy rezervací a instruktorů, které byly dosud začleněny do Sestavy – Různé, jsou nyní ve vlastní kategorii Sestavy – Rezervace(84001103)
  3. Byla doplněna sestava Sestavy – Rezervace – Odměny instruktorů.
  4. V panelu rezervací se nyní nově zobrazuje v detailu vybrané rezervační události i odměna instruktora, je-li nenulová.
  5. V panelu rezervací je nyní nově možno tažením rozdělovníku měnit šířku oblasti s detailem rezervační události na úkor oblasti se seznamem rezervací do vypisovaných událostí(84001104)
  6. Do profilů účtů byla doplněna možnost definovat depozitní bonus procentem ze skládaného depozita. Bonusy definované v jednom profilu absolutně i relativně (procentuálně) se sčítají. (84001101)
  7. Do patiček zákaznicky orientovaných stvrzenkových sestav byla přidána reference na web R2S. Tisk této patičky R2S se dá vypnout v Nastavení – Možnosti – Tisk jako volba „netisknout patičku R2S“. (84001105)
  8. Byla opravena neošetřená výjimka při hromadném rychlém účtování rezervací ve vypsané rezervační události. (84001102)